Tawaran Iklan

Tawaran Iklan Di Blog Perling Putih

Tawaran Khidmat Iklan
Assalamualaikum dan salam sejahtera Warga pembaca blog 'Panduan Malaysia'

Peluang kepada pengiklan yang berminat untuk mengiklankan khidmat perniagaan tuan/puan,  event dan pelbagai perkara lagi di blog Panduan Malaysia

Kelebihan Beriklan Dengan Blog Panduan Malaysia
Berikut adalah statistik Blog Panduan Malaysia untuk pengetahuan semua pengiklan yang berminat: 

1) Google Page Rank 2
2) Alexa Rank : Ranking Global 60,170, Ranking Malaysia 345 dan Ranking Indonesia 20,129
3) Purata Pageview sebulan - 1,200,000 hingga 1,400,000 PV
4) Purata Trafik - 500,000 Trafik sebulan & 18,000 Trafik sehari
5) Trafik Blog dari Google 80.0%

TRAFIK INFO DARI GOOGLE ANALYTICS
rossa calla

MONTHSESSIONSUSERS (UV)PAGEVIEWS (PV)
Januari 2015521,272410,8111.148,574
Februari 2015554,518447,7941,226,300
March 2015936,342686,1082,491,718
April 2015676,472532,0451,719,133
May 2015799,046616,9752,078, 350
June 20151,333,825884,1834,220,886
July 2015579,669416,5731,706,548
August 2015598,479484,3361,441,596
Setember 2015762,124608,6201,335,751
October 2015846,615656,7781,228,281
November 2015843,799653,1691,248,172
December 20151,008,479760,4711,593,136
January 2016 (Till 26 Jan)929,185705,9751,459,197

TRAFFIC REFERRAL
Tawaran Iklan

Slot Iklan
PAKEJ IKLAN BANNER 

Saiz Banner: 728x90 (Bawah Header)
(1 slot kekal) 
Saiz Banner: 728x90 (Bawah Header)
(1 slot di selang seli dengan Iklan Komli) 

Saiz Banner: 300x250
(1 slot kekal di sidebar sebelah kanan atas sekali)


Saiz Banner: 300x250
(1 slot kekal di sidebar sebelah kanan bahagian bawah)

Saiz Banner: 160x600

Saiz Banner: 120x600

PAKEJ IKLAN TEKS
Kedudukan: Di bawah setiap entry/post sebelum komen

Jika berminat, sila email admin di rossacalla@gmail.com

OLEH ITU REBUT PELUANG BERIKLAN DENGAN BLOG PANDUAN MALAYSIA DENGAN HARGA YANG BERPATUTAN INI. TEMPAT IKLAN ADALAH TERHAD. MOGA ANDA PUAS HATI


Wasallam

0 comment... add one now